איתור סתימות

איתור סתימות בביוב ★ איתור נזילות ביוב ★ הוצאת שורשים בביוב ★ סתימת ביוב עם מגבונים ★ ניקוי קווי ביוב ★ פתיחת סתימות בביוב ★ שאיבת בורות ספיגה ★ שאיבת בורות עקב ★ שירותי ביובית ★ ניקוי מרזבים ★ פתיחת מרזבים


בכדי לטפל בצורה יסודית במקור אשר גורם לסתימה, קיימת חשיבות גבוהה לאתר בצורה מדויקת את מיקומו.
אם בעבר, הדרך לאיתור סתימות, הייתה עוברת בגרימת הרס, שבירת קירות והזזת מרצפות, כיום, לשמחת כולנו המצב שונה.

כיום, הודות לציוד חדשני, אשר כולל מצלמה תרמית משוכללת, ניתן לאתר את מקורה של הסתימה, בצורה מהירה ויעילה, ללא צורך בגרימת הרס.
כמובן, שבכדי ליהנות משירות מקצועי ואיכותי, חשוב לבחור בתבונה את החברה אשר תבצע את העבודה תוך דגש על פרמטרים כמו: הניסיון שלה בתחום, סוג הציוד עמו היא עובדת, הרמה המקצועית של העובדים ותודעת השירות.
 

הגורמים להיווצרות סתימות
אבל רגע לפני שנגשים לעבודה, מאתרים את הסתימה ומטפלים בה חשוב להבין את הסיבות הנפוצות להיווצרותן של סתימות.
סתימות יכולות להיווצר ממספר סיבות מרכזיות ובין היתר: חדירה של שורשים לביוב, התיישנות של הצנרת, הצטברות של לכלוכים או חפצים שונים ועוד..
מכיוון שסתימות, טומנות בחובן תופעות לוואי רבות כמו: ריחות לא נעימים ופגיעה באיכות החיים, חשוב מאוד לא להקל בהן ראש ולפנות באופן מידי לחברה מקצועית ומנוסה, אשר מתמחה בנושא של איתור סתימות.

 

כיצד מאבחנים את מקור הסתימה?
כאמור, כיום איתור סתימות מתבצע ללא גרימת הרס (וללא ההוצאות הכספיות הנלוות ומפח הנפש להם גרימת הרס יכולה לגרום), על ידי שימוש במכשור חדשני כמו מצלמה תרמית.


המצלמה פועלת באמצעות סיב אופטי אשר בכוחו להעניק תמונת מצב מדויקת של הצנרת וזאת ברזולוציות גבוהות וברורות.
התמונה האיכותית והברורה אשר מתקבלת מהמצלמה, מאפשרת לאתר את מקור הסתימה בצורה מדויקת ומעמיקה ולמעשה, מייעלת ומקצרת את כל הליך הטיפול בסתימה – כך שבתוך זמן קצר אותה הסתימה בביוב יכולה להוות את נחלת העבר.

אם גם אצלכם עולה החשד לסתימה וכחלק מכך, אתם מעוניינים בשירות של איתור סתימות יעיל ומקצועי, ללא גרימת הרס, תשמחו לגלות שאתם במקום הנכון.
מוזמנים ליצור קשר ובתוך זמן קצר נגיע אליכם עם ציוד חדשני ומתקדם אשר כולל מצלמה תרמית משוכללת ונאתר בצורה מדויקת את מקור הסתימה ואת הגורם לה.

 

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363