בעיות של שורשים בביוב

שורשים מהווים את אחד מהאויבים הגדולים של מערכת הביוב. השורשים מחפשים אחר מזון זמין והביוב מספק להם את המזון המבוקש – הטמפרטורה ותנאי הלחות במערכת הביוב הופכים אותה לסביבת גידול אופטימאלית.
השורשים חודרים למערכת הביוב דרך הפתחים ולצערנו, לעיתים הם אף יגרמו לנזקים למערכת במהלך החדירה – נזקים אשר עלולים לבוא לידי ביטוי בסדקים ובשברים.
שורשים אשר חודרים למערכת הביוב עלולים לסתום את צינור הביוב ולחסום את המעבר של פסולת בביוב.
התוצאה של מצב זה, עלולה לבוא לידי ביטוי בסתימה, בנזילה ובמקרים קיצוניים גם בהרס של מערכת הביוב – מהסיבה הזאת, יש צורך בהזמנה של חברה מקצועית, אשר מתמחה באופן פרטני בטיפול בעיות של שורשים בביוב.

 
 

חשיבות המהירות והמקצועיות
במקרים של בעיות שורשים בביוב, ההמלצה היא לא לדחות את הזמנת בעלי המקצוע המתאימים, אשר יקפידו לא רק לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה בקפידה, אלא גם ידאגו שהבעיה המדוברת לא תחזור על עצמה.
חשוב להקפיד ולבחור בחברה אשר אוחזת בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות (כמו ביובית לדוגמא) ומעסיקה צוות של אנשי מקצוע מנוסה - הודות להם, יתאפשר לחברה לבצע את הטיפול בבעיה בצורה המקצועית, האיכותית והמקיפה האפשרית.
כמובן, פרמטרים נוספים עליהם חשוב לשים דגש בהליך בחירת החברה, נוגעים לתודעת השירות של החברה (יש לוודא שמדובר בחברה עם צוות אדיב ומקצועי, המקפיד על זמינות גבוהה), למחירים אותם היא גובה עבור שירותיה (ביחס למחירי השוק) ולזמינות שלה – חשוב לוודא שהחברה תהיה ערוכה להגיע למקום בתוך זמן קצר מרגע הפניה.

 
סרטון של הוצאת שורשים בביוב מעצי פיקוס, בסרטון אתם יוכלים לראות לפני ואחרי את בריכות הביוב מבפנים 🔄


מחפשים אחר חברה מקצועית ומנוסה?
אם עולה החשד ולו הקל ביותר על בעיות של שורשים בביוב, חשוב ליצור קשר כבר היום עם חברת עופר שירותי ביובית, המקצועית והמנוסה.
חברת עופר שירותי ביובית, מתמחה בפתיחת סתימות בלחץ מים ובניקוי קווי ביוב, כאשר, לחברה ניסיון פרטני וייעודי בנושא של טיפול בבעיות שורשים בביוב.

יש לכם שאלות?
זקוקים לעוד מידע?
מוזמנים להתקשר לעופר שאיבות שישמח להעניק לכם מענה מהיר עם חיוך.

 

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363