ניקוי ופתיחת מרזבים בהוד השרון

ניקוי מרזבים ופתיחת סתימה במרזב בהוד השרון
סתימות במרזבים מהוות כבעיה נפוצה ומאוד לא נעימה ובעיקר כאשר הן מתרחשות במרזבים אשר משמשים לניקוז שם מי גשמים במיוחד בהוד השרון.
ישנם מספר גורמים מרכזיים להיווצרותן של סתימות במרזבים ובין היתר: עלים, אבק, צמיחת שורשים במרזב, חלקי רעפים או חומרי איטום שונים אשר נופלים מהגג ובמקרים בהם מדובר במרזבים המשמשים לניקוז נוזלים, גם שאריות של לכלוכים יכולות להוות כגורם להיווצרות הסתימה.

מניעת הסתימה במרזבים בהוד השרון
חשוב לדעת, שישנן פעולות בהן ניתן לנקוט על  מנת למנוע מצבים של סתימה במרזב, אחת מהפעולות המרכזיות והאפקטיביות ביותר להשגת המטרה, היא הקפדה על ניקוי מרזבים וגגות.


כאן חשוב לציין שניקוי מרזבים יכול להיות לעיתים מורכב, מכיוון שלא תמיד הגישה למרזב היא קלה ונוחה ולכן, לעיתים קיימים סיכונים בטיחותיים בהגעה אליו.

ניקוי ופתיחת מרזבים בהוד השרון

איך פותחים את הסתימה במרזבים בהוד השרון?
ישנם מקרים בהם ניתן לבצע את פתיחת הסתימה במרזב באופן עצמאי, על ידי פעולות פשוטות יחסית של ניקוי המרזב ושימוש בצינור במטרה לנסות ולפתות את הסתימה בלחץ מים.


יחד עם זאת, במידה והגישה למרזב היא בעייתית או שהסתימה לא נפתחת בפעולה העצמאית אותה ביצעתם, ההמלצה תהיה להזמין איש מקצוע, אשר יעשה שימוש בספירלה או בציוד מקצועי אחר לצורך פתיחת הסתימה – בהתאם לגורמי הסתימה ולמידת החומרה שלה.

 

התקשרו עוד עכשיו לעופר ואני אגיע במהירות תוך מקסמום 30 דקות במהירות ובאהבה :-)

 

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363