ניקוי ופתיחת מרזבים ברמת השרון

ניקוי מרזבים ופתיחת סתימה במרזב ברמת השרון
סתימות במרזבים מהוות כבעיה נפוצה ומאוד לא נעימה ובעיקר כאשר הן מתרחשות במרזבים אשר משמשים לניקוז שם מי גשמים ברמת השרון.
ישנם מספר גורמים מרכזיים להיווצרותן של סתימות במרזבים ובין היתר: עלים, אבק, צמיחת שורשים במרזב, חלקי רעפים או חומרי איטום שונים אשר נופלים מהגג ובמקרים בהם מדובר במרזבים המשמשים לניקוז נוזלים, גם שאריות של לכלוכים יכולות להוות כגורם להיווצרות הסתימה.
 

איך פותחים את הסתימה?
ישנם מקרים בהם ניתן לבצע את פתיחת הסתימה במרזב באופן עצמאי, על ידי פעולות פשוטות יחסית של ניקוי המרזב ושימוש בצינור במטרה לנסות ולפתות את הסתימה בלחץ מים.

יחד עם זאת, במידה והגישה למרזב היא בעייתית או שהסתימה לא נפתחת בפעולה העצמאית אותה ביצעתם, ההמלצה תהיה להזמין איש מקצוע ברמת השרון ובסביבה, אשר יעשה שימוש בספירלה או בציוד מקצועי אחר לצורך פתיחת הסתימה – בהתאם לגורמי הסתימה ולמידת החומרה שלה.
 
מניעת הסתימה במרזב ברמת השרון
חשוב לדעת, שישנן פעולות בהן ניתן לנקוט על  מנת למנוע מצבים של סתימה במרזב, אחת מהפעולות המרכזיות והאפקטיביות ביותר להשגת המטרה, היא הקפדה על ניקוי מרזבים וגגות.

כאן חשוב לציין שניקוי מרזבים יכול להיות לעיתים מורכב, מכיוון שלא תמיד הגישה למרזב היא קלה ונוחה ולכן, לעיתים קיימים סיכונים בטיחותיים בהגעה אליו.

התקשרו עוד עכשיו לעופר ואני אגיע במהירות תוך מקסמום 30 דקות במהירות ובאהבה :-) 

 

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363