ניקוי קווי ביוב

ניקוי קווי ביוב החל מ 500 ש"ח + מע"מ

 

איתור סתימות בביוב ★ איתור נזילות ביוב ★ הוצאת שורשים בביוב ★ סתימת ביוב עם מגבונים ★ ניקוי קווי ביוב ★ פתיחת סתימות בביוב ★ שאיבת בורות ספיגה ★ שאיבת בורות עקב ★ שירותי ביובית ★ ניקוי מרזבים ★ פתיחת מרזבים


יש מספר פעולות בהן ניתן לנקוט על מנת למנוע סתימות במערכות הביוב, כמו גם בעיות נוספות אשר עלולות לפגוע בתקינותה של מערכת הביוב וכחלק מכך, גם להסב אי נוחות גדולה לדיירים ולעוברים והשבים.

אחת מאותן הפעולות היא ניקוי קווי ביוב, כאשר, פעולה זו מתבצעת באמצעות משאית ביובית ועל ידי שטיפת הקווים בלחץ מים גבוה.
ניקוי קווי ביוב מהווה כפעולה חשובה בהליך תחזוקת מערכת הביוב ובכוחה של פעולה זו, הן למנוע את היווצרותן של סתימות קשות (כאשר, במקרה שכזה, יעלה צורך לנקוט בפעולות מורכבות יותר, לצורך פתיחת קווי הביוב) והן להוות חלק מהליך פתיחת סתימות קיימות.
הליך ניקוי קווי ביוב
ניקוי קווי ביוב, אמור להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה, אשר מציעה שירותי ביובית.
תהליך הניקוי יתבצע רק לאחר ביצוע של אבחון מקיף למצב המערכת ולגורמים השונים אשר מסיבים לה נזק – במקרים רבים, נעשה שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים כמו מצלמות ייעודיות, לצורך ביצוע האבחון הנדרש.
ניקוי קווי ביוב מתבצע באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה, פעולה אשר מסייעת בניקוז ובסילוק של מי שופכין וגורמים מזיקים נוספים אשר עלולים להסב נזקים ואף לסכן את בריאותם של הדיירים.
 

 

 
היתרונות של ניקוי קווי ביוב
ניקוי קווי ביוב טומן בחובו קשת של יתרונות, כאשר בין היתרונות המרכזיים:
  • הטבת פעולת הניקוז – פעולת ניקוי קווי ביוב הינה יעילה גם להסרת שורשים אשר צומחים בביוב, מה שיבטיח פעולת ניקוז טובה ואיכותית יותר.
  • מניעה של ריחות לא נעימים – בקטריות ושומנים יכולים להוות כגורמים לריחות לא נעימים היוצאים לעיתים ממערכת הביוב ופוגעים במידה מסוימת באיכות החיים של הדיירים. פעולת ניקוי יסודית ומעמיקה, תבטיח את מניעתם של ריחות אלו.
  • חיסכון בעלויות – ניקוי קווי ביוב יכול למנוע את היווצרותן של סתימות ואת הצורך לטפל בהן – כידוע, פתיחת סתימות יכולה להצריך פעולות מורכבות, אשר כרוכות בעלות לא נמוכה.
    כך שלסיכומו של עניין, מדובר בפעולה שהיא ללא ספק משתלמת ולא רק מהבחינה הכלכלית.
ניתן לסכם ולומר כי ניקוי קווי ביוב באמצעות שירותי ביובית, מהווה כאמור, שירות בעל תפקיד חשוב וחיוני בתחזוקת מערכת הביוב. ההמלצה היא לעשות שימוש בשירות הזה, בכל תקופת זמן לא ארוכה ובעיקר במפעלים ובבתי עסק אשר מייצרים כמות גדולה של פסולת שומנית.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות משירות מקצועי וייסודי של ניקוי קווי ביוב, מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום ואנו נגיע אליכם בתוך זמן קצר ממועד הפנייה, נאתר את מקור הבעיה ונטפל בה בקפידה.

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363