שאיבות סתימות ביוב

שאיבות סתימות ביוב​ החל מ 500 ש"ח + מע"מ

שאיבת סתימות בביוב ✔️ שאיבת סתימות בכיור ✔️ שאיבת סתימות במקלחת ✔️ שאיבת ביוב עם מגבונים ✔️ ניקוי קווי ביוב ✔️ הוצאת שורשים מביוב ✔️ שאיבת בורות ספיגה ✔️ שאיבת בורות עקב ✔️ שירותי ביובית ✔️ ניקוי מרזבים ✔️ פתיחת מרזבים 

 
 
שאיבת סתימת ביוב מהווה את אחת מהסיטואציות הפחות נעימות אשר עלולות להוות את נחלתנו ולו בגלל תופעות נלוות כגון: ריחות רעים, מזיקים והעובדה, שבמקרים חמורים, הביוב עלול לעלות על גדותיו ולהווה כמפגע תברואתי הטומן בחובו סיכונים לעוברים ולשבים.
האור בקצה המנהרה, טמון בכך שבאמצעות שירותי ביובית מקצועיים ומקיפים, הבעיה הזאת יכולה להוות בתוך זמן קצר, כנחלת העבר.
השלב הראשון בתהליך הטיפול בבעיה, הוא כמובן איתור המקור הגורם לה וזיהוי מיקומו המדויק. השלב הבא, יהיה כמובן טיפול בפועל באותה בעיה, כאשר הדרך היעילה ביותר להשיג את התוצאה הרצויה, היא באמצעות פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה.
כיצד מתבצעת הפעולה?
פתיחת סתימה בלחץ מים מתבצעת באמצעות רכב הביובית, כאשר, באמצעות מערכת הצינורות ומיכל המים הגדול אשר נמצא בביובית, ניתן להוציא זרם מים ממוקד וזאת, בלחץ גבוה במיוחד.
בכוחו של אותו זרם מים לפרק את הסתימה לחלקיקים ולהזרים אותה אל מורד הצנרת ובצורה כזאת למעשה, לפתוח את הסתימה.
פעולת פתיחת סתימות בלחץ מים מסייעת לא רק בהליך פתיחת הסתימה, אלא בכוחה גם לנקות את הצנרת באופן מקיף ויסודי ועל ידי כך, לסייע במניעת היווצרות של בעיות נוספות בצנרת וזאת לאורך תקופת זמן ארוכה.
 

 
השיטה היעילה ביותר לשאיבת הסתימה
הודות לביובית חדשנית, לציוד מתקדם וחדשני, לצוות מנוסה ומקצועי ולתודעת שירות גבוהה, תוכלו להיות בטוחים שאתם עתידים לקבל את המענה הטוב והאיכותי ביותר, לכל בעיה במערכת הביוב.
להזמנת שירותי ביובית או לפרטים נוספים לגבי השירותים המוצעים, מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום. פתיחת סתימה בביוב החל מה - 500 ש"ח + מע"מ
 
אזורי שירות עיקריים: חדרה - קיסריה - נתניה - רעננה - כפר סבא - הוד השרון - רמת השרון - הרצליה - כל המרכז

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363