שחרור סתימות ביוב

שחרור סתימות בביוב החל מ 500 ש"ח + מע"מ

סתימה באסלה, ריחות רעים, הצטברות של מזיקים והצפה בדירה, כל אלו סימנים העלולים להעיד על קיומה של סתימה בביוב.
עכשיו, בעוד שישנן סתימות קלות, אשר ניתנות לפתיחה באופן עצמאי באמצעות פומפה או חומרים כימיים ייעודיים עבור המטרה, ישנן גם סתימות מורכבות יותר, אשר הדרך היחידה לשחרר אותן תהיה באמצעות שירותי ביובית מקצועיים ואיכותיים.

 

שחרור סתימות בביוב ✔️ שחרור סתימות בכיור ✔️ שחרור סתימות במקלחת ✔️ שחרור ביוב עם מגבונים ✔️ ניקוי קווי ביוב ✔️ הוצאת שורשים מביוב ✔️ שאיבת בורות ספיגה ✔️ שאיבת בורות עקב ✔️ שירותי ביובית ✔️ ניקוי מרזבים ✔️ פתיחת מרזבים 


פתיחת סתימה עם ביובית
במקרים בהם הסתימה היא אינה סתימה מקומית בבית, אלא סתימה מורכבת יותר אשר מקורה בביוב השכונתי, הצורך יהיה כמובן להזמין חברה אשר מציעה שירות של שחרור סתימות ביוב באמצעות ביובית.
הביובית היא למעשה משאית, על גביה מותקנים 2 סוגי צינורות - צינור המוצא מים בלחץ גבוה וצינור אשר יונק מים.
לצורך שחרור סתימות ביוב, מפעיל הביובית יפתח את הסתימה על ידי שימוש בלחץ מים גבוה וכמובן, ידאג לשטוף את הקו באופן יסודי.

הגורמים לסתימות ביוב
בכדי לנסות ולהימנע ממצבים של סתימות ביוב, חשוב מאוד להכיר בצורה מעמיקה את הגורמים המרכזיים אשר גורמים לסתימות ביוב ובין היתר: פסולת כמו מגבונים לחים וטיטולים, שורשי עצים אשר מתפשטים לביוב, בלאי טבעי של מערכת הביוב, התקנה לא מקצועית של מערכת הביוב, שומן אשר נדבק לדפנות הצנרת ועוד.. היכרות עם אותם הגורמים תאפשר לנסות להימנע מפעולות אשר עלולות לגרום לסתימות ולפגיעה במערכת הביוב.  

 

כמה עולה השירות?
כל מי שזקוק לשירות של שחרור סתימות ביוב ודאי ימצא את עצמו מתעניין בעלות השירות.
ובכן, המחיר של שירותי ביובית מושפע מפרמטרים רבים ובין היתר: רמת המורכבות של הסתימה, סוג הסתימה ודחיפות הזמנת השירות (כאשר, שירות הניתן בלילה או בסופ"ש יהיה כרוך לרוב בתעריף גבוה יותר). כמובן, שבהליך התמחור לכל חברה יש גם את מערך השיקולים שלה.
בכל מקרה, ההמלצה תהיה לעשות סקר מחירים קצר על מנת להבטיח הצעת מחיר הוגנת אשר תואמת את מחירי השוק.

אם אתם זקוקים לשירות של שחרור סתימות ביוב ומבקשים לא להתפשר על פחות מהשירות המקצועי והאיכותי ביותר, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת "עופר שירותי ביובית".
חברת "עופר שירותי ביובית" מתמחה בביצוע עבודות צנרת ופיתוח ובין היתר: הנחת קווי מים, שירותי ביובית ואחזקת רשתות מים וביוב ומקפידה לשים דגש על איכות, על מקצועיות גבוהה ועל תודעת שירות בלתי מתפשרת.


כיצד מתבצעת הפעולה?
פתיחת סתימה בלחץ מים מתבצעת באמצעות רכב הביובית, כאשר, באמצעות מערכת הצינורות ומיכל המים הגדול אשר נמצא בביובית, ניתן להוציא זרם מים ממוקד וזאת, בלחץ גבוה במיוחד.
בכוחו של אותו זרם מים לפרק את הסתימה לחלקיקים ולהזרים אותה אל מורד הצנרת ובצורה כזאת למעשה, לפתוח את הסתימה.
פעולת פתיחת סתימות בלחץ מים מסייעת לא רק בהליך פתיחת הסתימה, אלא בכוחה גם לנקות את הצנרת באופן מקיף ויסודי ועל ידי כך, לסייע במניעת היווצרות של בעיות נוספות בצנרת וזאת לאורך תקופת זמן ארוכה.

השיטה היעילה ביותר לפתיחת סתימות בביוב
כל מי שתר אחר שירותי פתיחת סתימות, עתיד לגלות שיש לא מעט דרכים ושיטות באמצעותן ניתן להשיג את המטרה, לכן, חשוב לדעת כי ביובית מהווה את הדרך היעילה, המתקדמת והאיכותית ביותר להשגת התוצאה הרצויה.
הסיבה לכך טמונה בעובדה שביובית כוללת מגוון רחב של אמצעים מתקדמים לטיפול בבעיות שונות אשר יכולות לפקוד את מערכת הביוב.
מהסיבה הזאת, לא משנה מה יתגלה בשטח, אפשר להיות רגועים בידיעה שבאמצעות הביובית ניתן יהיה להעניק מענה איכותי לכל בעיה.
 
 
 
אזורי שירות עיקריים: חדרה - קיסריה - נתניה - רעננה - כפר סבא - הוד השרון - רמת השרון - הרצליה - כל המרכז

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363