שטיפת קווי ביוב

 שטיפת קווי ביוב במרכז
יש מספר פעולות בהן ניתן לנקוט על מנת למנוע סתימות במערכות הביוב, כמו גם בעיות נוספות אשר עלולות לפגוע בתקינותה של מערכת הביוב וכחלק מכך, גם להסב אי נוחות גדולה לדיירים ולעוברים והשבים.

אחת מאותן הפעולות היא ניקוי ושטיפת קווי ביוב בשרון ובמרכז, כאשר, פעולה זו מתבצעת באמצעות משאית ביובית ועל ידי שטיפת הקווים בלחץ מים גבוה.

ניקוי ושטיפת קווי ביוב מהווה כפעולה חשובה בהליך תחזוקת מערכת הביוב ובכוחה של פעולה זו, הן למנוע את היווצרותן של סתימות קשות (כאשר, במקרה שכזה, יעלה צורך לנקוט בפעולות מורכבות יותר, לצורך פתיחת קווי הביוב) והן להוות חלק מהליך פתיחת סתימות קיימות.
 
 
הליך שטיפת קווי ביוב בשרון ובסביבה
ניקוי ושטיפת קווי ביוב, אמור להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה, אשר מציעה שירותי ביובית בהרצליה, ברעננה, בכפר סבא, בהוד השרון, ברמת השרון, בנתניה ובסביבה

תהליך הניקוי יתבצע רק לאחר ביצוע של אבחון מקיף למצב המערכת ולגורמים השונים אשר מסיבים לה נזק – במקרים רבים, נעשה שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים כמו מצלמות ייעודיות, לצורך ביצוע האבחון הנדרש.

ניקוי ושטיפת קווי ביוב מתבצע באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה, פעולה אשר מסייעת בניקוז ובסילוק של מי שופכין וגורמים מזיקים נוספים אשר עלולים להסב נזקים ואף לסכן את בריאותם של הדיירים.
 

 

 
להזמנת שירותי ביובית - התקשרו לעופר ואגיע כ - 30 דקות.

שטיפת קווי ביוב בצורה מקצועת, יסודית ויעילה.
 

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363