שטיפת קווי ביוב ברעננה

איתור סתימות בביוב ★ איתור נזילות ביוב ★ הוצאת שורשים בביוב ★ סתימת ביוב עם מגבונים ★ ניקוי קווי ביוב ★ פתיחת סתימות בביוב ★ שאיבת בורות ספיגה ★ שאיבת בורות עקב ★ שירותי ביובית ★ ניקוי מרזבים ★ פתיחת מרזבים


יש מספר פעולות בהן ניתן לנקוט על מנת למנוע סתימות במערכות הביוב, כמו גם בעיות נוספות אשר עלולות לפגוע בתקינותה של מערכת הביוב ברעננה וכחלק מכך, גם להסב אי נוחות גדולה לדיירים ולעוברים והשבים. הבעיות העיקריות הן שורשים בביוב ומגבונים שימו לב ❤️

אחת מאותן הפעולות היא ניקוי ושטיפת קווי ביוב ברעננה, כאשר, פעולה זו מתבצעת באמצעות משאית ביובית ועל ידי שטיפת הקווים בלחץ מים גבוה.

ניקוי ושטיפת קווי ביוב ברעננה מהווה כפעולה חשובה בהליך תחזוקת מערכת הביוב ובכוחה של פעולה זו, הן למנוע את היווצרותן של סתימות קשות (כאשר, במקרה שכזה, יעלה צורך לנקוט בפעולות מורכבות יותר, לצורך פתיחת קווי הביוב) והן להוות חלק מהליך פתיחת סתימות קיימות.
 
הליך שטיפת קווי ביוב ברעננה
ניקוי ושטיפת קווי ביוב ברעננה, אמור להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה, אשר מציעה שירותי ביובית ברעננה ובסביבה

תהליך הניקוי יתבצע רק לאחר ביצוע של אבחון מקיף למצב המערכת ולגורמים השונים אשר מסיבים לה נזק – במקרים רבים, נעשה שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים כמו מצלמות ייעודיות, לצורך ביצוע האבחון הנדרש.
 

 

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363