ביובית במרכז

ביובית במרכז החל מ 500 ש"ח + מע"מ


איתור סתימות בביוב ★ איתור נזילות ביוב ★ הוצאת שורשים בביוב ★ סתימת ביוב עם מגבונים ★ ניקוי קווי ביוב ★ פתיחת סתימות בביוב ★ שאיבת בורות ספיגה ★ שאיבת בורות עקב ★ שירותי ביובית ★ ניקוי מרזבים ★ פתיחת מרזבים

שירותי ביובית במרכז
בעיות ותקלות שונות במערכת הביוב עלולות לפגוע במידה רבה באיכות חייהם של הדיירים ולבוא לידי ביטוי במי שפכים שנערמים, בריחות לא נעימים ואף בהפיכה למפגע תברואתי לכל דבר ועניין.
ברוב המקרים, הדרך היעילה והטובה ביותר לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה, תתבצע באמצעות ביובית.
ביובית הינה משאית קטנה, אשר כולל מיכל מים גדול (יכול להכיל עד 20 קוב מים), מיכל ריק (בו נאגרים מי השופכין), מערכת צינורות ואמצעים לשאיבת וואקום.  
הפעולות המתבצעות באמצעות הביובית מבוססות על יניקה של מי השפכים והפסולת ממערכת הביוב ושטיפת קווי הביוב בלחץ מים גבוה.

✔️ בעיות של שורשים
פתיחת סתימת ביוב אשר נגרמת כתוצאה מצמיחת שורשים, מצריכה טיפול מעט שונה מזה הננקט במקרה של סתימה רגילה.
את הפתרון הטוב והמקיף ביותר בתופעה, ניתן לקבל באמצעות שירותי ביובית, כאשר, הקפדה על שטיפת קווי הביוב בלחץ מים גבוה, בתדירות גבוהה, יכולה אף למנוע את הבעיה.

✔️ פתיחת סתימות בביוב
כל מי שתר אחר שירותי פתיחת סתימות, עתיד לגלות שיש לא מעט דרכים ושיטות באמצעותן ניתן להשיג את המטרה, לכן, חשוב לדעת כי ביובית מהווה את הדרך היעילה, המתקדמת והאיכותית ביותר להשגת התוצאה הרצויה. הסיבה לכך טמונה בעובדה שביובית כוללת מגוון רחב של אמצעים מתקדמים לטיפול בבעיות שונות אשר יכולות לפקוד את מערכת הביוב. מהסיבה הזאת, לא משנה מה יתגלה בשטח, אפשר להיות רגועים בידיעה שבאמצעות הביובית ניתן יהיה להעניק מענה איכותי לכל בעיה.
 
✔️ ניקוי קווי ביוב
ניקוי קווי ביוב, אמור להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה, אשר מציעה שירותי ביובית. תהליך הניקוי יתבצע רק לאחר ביצוע של אבחון מקיף למצב המערכת ולגורמים השונים אשר מסיבים לה נזק – במקרים רבים, נעשה שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים כמו מצלמות ייעודיות, לצורך ביצוע האבחון הנדרש. ניקוי קווי ביוב מתבצע באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה, פעולה אשר מסייעת בניקוז ובסילוק של מי שופכין וגורמים מזיקים נוספים אשר עלולים להסב נזקים ואף לסכן את בריאותם של הדיירים.

✔️ איתור סתימות
בכדי לטפל בצורה יסודית במקור אשר גורם לסתימה, קיימת חשיבות גבוהה לאתר בצורה מדויקת את מיקומו. אם בעבר, הדרך לאיתור סתימות, הייתה עוברת בגרימת הרס, שבירת קירות והזזת מרצפות, כיום, לשמחת כולנו המצב שונה. כיום, הודות לציוד חדשני, אשר כולל מצלמה תרמית משוכללת, ניתן לאתר את מקורה של הסתימה, בצורה מהירה ויעילה, ללא צורך בגרימת הרס.
כמובן, שבכדי ליהנות משירות מקצועי ואיכותי, חשוב לבחור בתבונה את החברה אשר תבצע את העבודה תוך דגש על פרמטרים כמו: הניסיון שלה בתחום, סוג הציוד עמו היא עובדת, הרמה המקצועית של העובדים ותודעת השירות.

✔️ ניקוי מרזבים
סתימות במרזבים מהוות כבעיה נפוצה ומאוד לא נעימה ובעיקר כאשר הן מתרחשות במרזבים אשר משמשים לניקוז שם מי גשמים. ישנם מספר גורמים מרכזיים להיווצרותן של סתימות במרזבים ובין היתר: עלים, אבק, צמיחת שורשים במרזב, חלקי רעפים או חומרי איטום שונים אשר נופלים מהגג ובמקרים בהם מדובר במרזבים המשמשים לניקוז נוזלים, גם שאריות של לכלוכים יכולות להוות כגורם להיווצרות הסתימה.

 
רעננה - כפר סבא - הרצליה - נתניה - חדרה - רמת השרון - הוד השרון - פתח תקווה כל איזור המרכז.
 
חשפו אותנו בגוגל "עופר שירותי ביוב" עם חיוך רחב והמון מקצועיות :-)
 
 

עופר דואני - שירותי ביובית

052-459-6363